Споживацька угода набуває чинності з моменту вираження Вами згоди з її умовами шляхом реєстрації на сайті www.autoprostir.com, правовласником якого є компанія Автопростір.

Зберігання, використання та обробка компанією Автопростір персональних даних користувачів повністю відповідають чинному законодавству України про недоторканність особистого інформаціі. Персональні дані користувачів використовуються виключно для надання послуг і продажу автотоварів, представлених на нашому сайті, і не надаються третім особам. Автопростір  залишає за собою право використовувати зазначену інформацію в маркетингових цілях. Детальна інформація про умови використання сайту та інших питаннях викладена у відповідних розділах:

Оплата

Доставка

Гарантія

Повернення товару

 

Реєструючись на сайті інтернет-магазину www.autoprostir.com, Ви погоджуєтесь з цими умовами.

  1. Предмет Угоди

Компанія Автопростір пропонує Вам послуги (служби) сайту на умовах, що є предметом цієї Споживацької Угоди (СУ).

Угода може бути змінена нами без будь-якого спеціального повідомлення, нова редакція Угоди вступає в силу після закінчення 3 (трьох) днів з моменту її розміщення, якщо інше не передбачено новою редакцією Угоди.

Чинна редакція СУ завжди знаходиться на сторінці за адресою

https://autoprostir.com/spozhyvatska-uhoda/

  1. Опис послуг

Сайт www.autoprostir.com пропонує користувачам доступ до онлайнової служби здійснення покупок. Всі існуючі на даний момент служби, а також будь-який розвиток їх і / або додавання нових є предметом цієї СУ. Ви розумієте і погоджуєтеся з тим, що всі служби надаються «як є» і що компанія Автопростір не несе відповідальності ні за які затримки, збої, видалення або втрату будь-якої персональної інформації. Для того, щоб скористатися службами сайту www.autoprostir.com, необхідно мати комп'ютер і доступ в Інтернет (WWW). Всі питання придбання прав доступу в Мережу, купівлі та встановлення для цього відповідного обладнання і програмних продуктів вирішуються Вами самостійно і не підпадають під дію Угоди.

  1. Ваші зобов'язання по реєстрації

Для того щоб скористатися службами Інтернет магазину, Ви погоджуєтеся надати правдиву, точну і повну інформацію про себе з питань, пропонованих у Формі Реєстрації, і підтримувати цю інформацію в актуальному стані

  1. Ваша реєстрація, пароль і безпека

По завершенні процесу реєстрації Ви отримаєте логін і пароль для доступу до персоналізованої частини сайту www.autoprostir.com. Ви несете відповідальність за безпеку Вашого логіна і пароля, а також за все, що буде зроблено на www.autoprostir.com  під Вашим логіном та паролем. Ви погоджуєтеся з тим, що Ви зобов'язані негайно повідомити адміністратора www.autoprostir.com про будь-якому випадку неавторизованого (дозволеного Вами) доступу з Вашим логіном і паролем і / або про будь-яке порушення безпеки.

  1. Доступність ресурсу

Адміністратор сайту www.autoprostir.com може в будь-який момент закрити будь-яку зі своїх служб з технічних причин, з (або без) попереднього повідомлення. Компанія Автопростір також не несе ніякої відповідальності за припинення доступу до служб сайту www.autoprostir.com

  1. Права власності www.autoprostir.com

Ви визнаєте і погоджуєтеся з тим, що сайт www.autoprostir.com містить конфіденційну інформацію, яка захищена законами про інтелектуальну власність, а контент, наданий Вам у процесі використання служб, захищений авторськими правами. Крім випадків, спеціально обумовлених в угоді, Ви погоджуєтесь не змінювати, не продавати, не поширювати цей контент і програми, цілком або частинами. Компанія Автопростір надає Вам особисте невиняткове і непередаване право використовувати програмне забезпечення сайту www.autoprostir.com  за умови, що ні Ви самі, ні будь-які інші особи за сприяння з Вашого боку ні копіювати або змінювати програмне забезпечення; створювати програми, похідні від програмного забезпечення; проникати в програмне забезпечення з метою отримання кодів програм; здійснювати продаж, поступку, здачу в оренду, передачу третім особам в будь-який іншій формі прав по відношенню до програмного забезпечення служб, наданих Вам по СУ, а також модифікувати служби, в тому числі з метою отримання несанкціонованого доступу до них

  1. Звільнення від гарантії

Компанія Автопростір не гарантує, що:

служби сайту www.autoprostir.com будуть відповідати Вашим вимогам;

служби будуть надаватися безперервно, швидко, надійно і без помилок з технічних, або іншим, не залежних від нас причин;

інформація, розміщена на сайті не містить помилок технічного, стилістичного, або логістичного характеру